Chennedy Carter: Gracze Chicago Sky mówią, że kolega z drużyny był „nękany” w hotelu przed meczem z Washington Mystics | Techlewall


Kamil Krzaczyński/USA TODAY Sports/Reuters

Obrońca Chicago Sky, Chennedy Carter (7), wpada do kosza przeciwko obrończyni New York Liberty Sabrinie Ionescu (20) w drugiej połowie meczu WNBA w Wintrust Arena w Chicago, Illinois, 4 czerwca 2024 r.CNN

Kilku graczy Chicago Sky napisało w Internecie, że w środę w hotelu drużyny przed czwartkowym meczem z Washington Mystics doszło do molestowania kolegi z drużyny.

Do zdarzenia doszło, gdy obrończyni Chicago Sky, Chennedy Carter, znalazła się w centrum burzy w mediach społecznościowych w związku z faulem Caitlin Clark bez piłki. w ostatni weekend w meczu przeciwko Indiana Fever.

Według „Chicago Sun-Times” do zespołu przed hotelem w Waszyngtonie podszedł mężczyzna z kamerą i próbował rozmawiać z Carterem. Dyrektor generalny zespołu, Jeff Pagliocca, podobno powiedział „Sun-Times”, że nie wezwano policji, a mężczyzna został eskortowany przez ochronę zespołu.

„Skończyło się tak szybko, jak się zaczęło” – powiedział Pagliocca dziennikowi Sun-Times. „Jestem pewien, że nasze bezpieczeństwo zawsze sprawia, że ​​nasi gracze czują się bezpieczni. Dzisiejszy dzień był dobrym przykładem tego, jak ważni są dla naszego zespołu”.

Koledzy z drużyny Cartera, w tym Angel Reese, Isabelle Harrison i Michaela Onyenwere, napisali w X o incydencie, ale nie wymienili Cartera z imienia.

„Dowiaduję się, że hotel naszego zespołu zamierza wyciągnąć kamerę, kiedy wysiadamy z autobusu, i przyłożymy ją do twarzy moich kolegów z drużyny, a następnie NĘKAJĄ ją, że jest Podstępna. To naprawdę wymknęło się spod kontroli i należy ZATRZYMAĆ” – Reese złożony.

Harrisona dodany„WOW! Dzięki Bogu za bezpieczeństwo. Molestowanie mojego kolegi z drużyny w naszym hotelu to szaleństwo! Nie mogłem nawet wysiąść z autobusu!!!”

Onyenwere powiedział że ochrona wykonała „świetną robotę, łagodząc eskalację sytuacji/chroniąc nas. To nadal niezwykle dziwne i przekracza granicę, aby spotkać się z nami zaraz po wyjściu z autobusu”.

„Należy wytyczyć granicę, jeśli chodzi o molestowanie w naszym hotelu” – napisała także Onyenwere. „Niektórzy „fani” NIE mają CHILLLLL.”

Brianna Turner, która nie była obecna podczas zdarzenia, powiedział „to, co się stało, jest nie do przyjęcia” oraz że niedawne kontrowersje „stworzyły niestabilne środowisko dla naszego bezpieczeństwa”.

CNN zwróciło się do zespołu z prośbą o komentarz. Po skontaktowaniu się z CNN WNBA odłożyła komentarz do zespołu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *