Conor McGregor drażni fanów tajemniczym postem z gabinetu lekarskiego w związku z plotkami o odwołaniu gali UFC 303 | Techlewall


W tajemniczym poście na swoim Instagramie gwiazda UFC Conor McGregor drażnił fanów po plotkach, że jego powrót na UFC 303 przeciwko Michaelowi Chandlerowi jest odwołany.

Pogłoski o powrocie Conora McGregora na walkę UFC 303, która odbędzie się 29 czerwca, pojawiły się w ubiegły poniedziałek, kiedy irlandzka gwiazda odwołał wszystkie swoje zobowiązania medialne, w tym konferencję prasową w swoim rodzinnym Dublinie.

Po tym, jak McGregor i organizacja nie podały jasnego powodu przełożenia konferencji prasowej, pogłoski o możliwej kontuzji 35-latka zaczęły nabierać tempa, pozostawiając fanów zaniepokojonych faktem, że nie będzie mógł powrócić do walki z Michaelem Kupiec.

Zdjęcie: Chris Unger/Zuffa LLC za pośrednictwem Getty Images

Conor McGregor dzieli się zdjęciem z gabinetu lekarskiego

Po przełożeniu konferencji prasowej obaj zawodnicy napisali na swoich profilach w mediach społecznościowych, ale ich posty pozostawiły więcej pytań niż odpowiedzi na temat tego, czy walka nadal ma się odbyć.

Status meczu został dodatkowo zakwestionowany, kiedy to nastąpiło zgłoszone Ariel Helwani, że UFC wysłało „czujniki” do innych zawodników, którzy szukali potencjalnej walki zastępczej.

Mimo to były mistrz świata dwóch kategorii wagowych opublikował na swoim Instagramie tajemniczą aktualizację, gdy wydawało się, że siedzi na łóżku lekarza. Bez podpisu supergwiazda po prostu opublikowała napinającą się emoji, siedząc z wielkim uśmiechem na twarzy.

Chociaż istnieją pewne obawy, że 35-latek znajduje się w gabinecie lekarskim i może doznać kontuzji, sygnał, który wyraźnie stara się przekazać, jest taki, że 29 czerwca nadal będzie gotowy do gry.

Według doniesień istnieje „wielki optymizm”, że walka dojdzie do skutku

Według reportera, Ariela HelwaniegoW ubiegłą środę nadal panuje „duży optymizm”, że walka w wadze półśredniej pomiędzy McGregorem i Chandlerem na UFC 303 nadal się odbędzie.

Podczas gdy UFC poszukiwało potencjalnych następców, były mistrz UFC w wadze piórkowej Alexander Volkanovski rzucił swoje nazwisko, mówiąc, że wkroczy z opóźnieniem, aby „uratować sytuację”.

Co więcej, analityk UFC Chael Sonnen zasugerował, że gdyby „The Notorious” nie brał udziału w walce, organizacja powinna spróbować zorganizować walkę o tytuł „BMF” pomiędzy Maxem Hollowayem a Michaelem Chandlerem.

Pomimo obaw i niepewności, które panowały w zeszłym tygodniu co do statusu głównego wydarzenia UFC 303, wydaje się, że wszystkie systemy już się skończyły.

powiązane tematy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *