Data premiery Sonic x Shadow Generations, nowe zrzuty ekranu | Techlewall

Data premiery Sonic x Shadow Generations, nowe zrzuty ekranu

6 czerwca: Choć wciąż czekamy na oficjalne ogłoszenie od SEGA, data premiery Sonic x Shadow Generations wydaje się być bliska. Nowe przecieki wskazują na premierę gry 25 października 2024 roku. Wiadomo już, że na Switcha trafi ona jeszcze w 2024 roku.

Słynne pyszne tylko billbil złóż wniosek w mediach społecznościowych. Po tym nastąpił kolejny wyciek Tajemniczy Lupin, który nie tylko zamieścił boxart – patrz wyżej – ale także nowy zestaw zrzutów ekranu. Obraz opakowania wydaje się ujawniać, że kopie zawierają dziennik Geralda Robotnika opisujący stworzenie Shadowa oraz starą skórkę Sonic Adventure.

SEGA może udostępnić datę premiery Sonic x Shadow Generations podczas jutrzejszej prezentacji podczas Summer Game Fest. Gdy tylko wiadomość stanie się oficjalna, zaktualizujemy ten post.

Oto kilka informacji na temat gry:

Shadow the Hedgehog powraca z klasycznym i nowoczesnym Soniciem w Sonic x Shadow Generations, zupełnie nowej kolekcji dwóch wyjątkowych doświadczeń!

Zagraj jako Jeż Cień w zupełnie nowej kampanii fabularnej z nigdy wcześniej nie widzianymi mocami i zdolnościami, które udowadniają, dlaczego jest on znany jako ostateczna forma życia!

Sonic x Shadow Generations zawiera także kompletny remaster klasycznego hitu Sonic Generations, zawierający nowo zremasterowane wersje kultowych scen 2D i 3D z ulepszoną grafiką i nową zawartością dodatkową.

Poniżej mamy nowe zrzuty ekranu z gry Sonic x Shadow Generations.

Zrzuty ekranu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pierwszą tegoroczną relacją z gry Tutaj.


7 czerwca: Data premiery 25 października 2024 r. jest już oficjalna. Możesz uzyskać trzydniowy wcześniejszy dostęp dzięki cyfrowej edycji Deluxe, która zawiera także dodatki, takie jak skórka Terios (wersja beta dla Shadow).

Oto także inne informacje:

Powrót Cienia powoduje także powrót jego nemezis, Czarnego Dooma, który grozi ponownym przejęciem władzy nad światem. Musisz ujarzmić nowe moce Cienia i udać się w przeszłość w jego własnej, samodzielnej kampanii, aby walczyć z wrogami i wykonywać zapierające dech w piersiach wyzwania platformowe, aby pokrzyżować złe plany Black Doom. Gracze będą świadkami mrocznych początków Shadowa i odkryją zupełnie nowy świat centralny inspirowany rozgrywką w otwartej strefie w Sonic Frontiers, zdobywając nowe moce i odkrywając ukryte sekrety w całym obszarze.

Sonic Generations otrzymało także ulepszoną oprawę graficzną i pozostaje kolekcją największych hitów dla starych i nowych fanów Sonica, łączącą nostalgiczne wersje 3D i 2D scen Sonic z różnych pokoleń z ulepszoną grafiką i filmami. Możesz także cieszyć się nowymi przedmiotami kolekcjonerskimi, zawartością dodatkową i nie tylko, w tym misją ratunkową Chao na każdym poziomie i powrotem wysokoenergetycznego pinballa w Strefie Nocy Kasyna.

Mamy też nowy zwiastun – obejrzyjcie go poniżej.

Zwiastun z datą premiery

Udostępnij to:

Powiązany

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *