Fred Warner podkreśla gracza 49ers, który wyróżnił się w programie poza sezonem – NBC Sports Bay Area i Kalifornia | Techlewall


SANTA CLARA – Gdyby podczas programu pozasezonowego przyznano nagrody najlepszym zawodnikom, linebacker 49ers Fred Warner wiedziałby, kto dostałby jego głos.

Warner, trzykrotny selekcjoner All-Pro, nie brał udziału w żadnej pracy terenowej podczas zorganizowanych zajęć zespołowych na obowiązkowym miniobozie.

Miał jednak przegląd ćwiczeń w pierwszym rzędzie i był pod wrażeniem obrońcy Dee Wintersa, który rozpoczyna swój drugi sezon w NFL.

„Myślę, że Dee prawdopodobnie miał najlepsze OTA ze wszystkich członków zespołu” – powiedział Warner w środę na zakończenie programu pozasezonowego zespołu.

Winters, wybrany w piątej rundzie TCU w drafcie do NFL 2023, wystąpił w 15 meczach w zeszłym sezonie i brał udział głównie w walkach w zespołach specjalnych. Na boisku rozegrał zaledwie 60 snapów obrony.

Warner powiedział, że poprawa Wintersa była zauważalna.

„Wydaje mi się, że przeszedł długą drogę od zeszłego roku” – powiedział Warner. „Pamiętam, jak wszedł na boisko jako debiutant i z trudem uczył się zagrań, starał się uzyskać formę oraz wszystkie te małe rzeczy, których musisz się nauczyć jako zawodowiec.

„Przyszedł do gry w tym roku i gra na lewej i prawej stronie”.

We wtorek Winters grał pierwszego dnia obowiązkowego miniobozu drużyny, kiedy przechwycił podanie Brandona Allena w polu końcowym przeznaczonym dla Erica Sauberta.

„W tym OTA był w dobrej formie, więc przygotowuje się do świetnego obozu przygotowawczego” – powiedział Warner o Wintersie. Latem będzie ciężko trenował i dostanie szansę”.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *