Jake Gyllenhaal twierdzi, że bycie niewidomym z prawnego punktu widzenia jest „rozpowszechniane” | Techlewall

Jake Gyllenhaal twierdzi, że bycie niewidomym z prawnego punktu widzenia jest „rozpowszechniane”

Jake Gyllenhall nie zawsze nosi okulary w swoich filmach, np Dom drogowy, Nocny pełzaczI Brokeback Mountainale zdecydowanie potrzebuje ich w prawdziwym życiu.

Aktor urodził się z leniwym, „naturalnie wyraźnym” okiem, od 6. roku życia nosił soczewki korekcyjne i zgodnie z prawem pozostaje niewidomy – wynika z nowego profilu w czasopiśmie Reporter z Hollywood. Jego wzrok to teraz 20/1250.

Ale on nie chce.

„Lubię myśleć, że to korzystne” – powiedział magazynowi. „Nigdy innego nie znałem. Kiedy rano nie widzę, zanim założę okulary, jest to miejsce, w którym mogę być ze sobą”.

zapisać się Cotygodniowa rozrywkabezpłatny codzienny biuletyn dla najświeższych wiadomości telewizyjnych, ekskluzywnych pierwszych występów, podsumowań, recenzji, wywiadów z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.

Jake Gyllenhaal otwarcie opowiada o swojej wizji.

Jeffa Spicera/WireImage


W rzeczywistości Gyllenhaal wykorzystał nawet swoją ślepotę, aby ulepszyć swoją grę aktorską; podczas nagrywania sceny MańkutWedług artykułu Gyllenhaal „usunął swoje kontakty, aby zmusić się do uważnego słuchania”, gdy policja mówi jego bohaterowi, że jego żona nie żyje.

Następnie Gyllenhaal odgrywa kolejną główną rolę w serialu Apple TV+ Domniemany niewinny, thriller sądowy w reżyserii Davida E. Kelleya i producenta wykonawczego JJ Abramsa, oparty na bestsellerowej powieści Scotta Turowa. Gyllenhaal gra zastępcę prokuratora Rusty’ego Sabicha, który jest zamieszany w morderstwo.

Widzowie zobaczą aktora w tej roli w okularach. Powiedział, że jego postać w serialu jest wzorowana na jego ojcu chrzestnym, zmarłym Paulu Newmanie, i tak jak Newman wkłada okulary do połowy w zapinaną na guziki koszulę.

„Nosił je też wiszące przy uchu i tak dalej” – powiedział Gyllenhaal.

Nominowany do Oscara aktor znał Newmana poprzez jego rodziców, reżysera Stephena Gyllenhaala i scenarzystkę Naomi Foner Gyllenhaal, która była nominowana do Oscara za Działa na pusto w 1988 r.

Aktor zachwycał się także talentem swojej starszej siostry, reżyserki i aktorki Maggie Gyllenhaal, tłumacząc, że aktorstwem zainteresował się po obejrzeniu jej występu w licealnym przedstawieniu pt. Południowy Pacyfik.

„Moja siostra zawsze była genialna” – powiedział. „To, co zrobiło, było dla mnie czymś, za czym nieuchronnie zawsze chciałem gonić. Ona robi krok i coś robi, a ja mówię: «Och, cholera jasna… OK, spróbuję tego». ”

Limitowany, ośmioodcinkowy serial Apple TV+ Domniemany niewinny Premiera w środę, 12 czerwca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *