Kevin Costner odmówił skrócenia przemowy na pogrzebie Whitney Houston | Techlewall

Kevin Costner odmówił skrócenia przemowy na pogrzebie Whitney Houston

Kevin Costner pamięta swoje ścięgno Ochroniarz współgwiazda Whitney Houston i przypomniała sobie, że odmówił skrócenia swojej pochwały na jej pogrzebie.

Aktor przypomniał sobie, że ktoś zasugerował mu, aby zaostrzył słowa w stosunku do zmarłego Houston, gdy CNN transmitowało na żywo pogrzeb.

„Pracowałem nad tym przemówieniem… i próbowałem zebrać wszystko, co chciałem zrobić, i w końcu wygłosiłem to przemówienie” – powiedział Costner w programie Ekspert od foteli Daxa Sheparda podcast. „Ktoś powiedział: «CNN tu jest. Nie mieliby nic przeciwko, gdyby wasze uwagi były krótsze, bo chcą reklam». Odpowiedziałem: «Mogą to przeboleć. Mogą puszczać reklamę, kiedy mówię, prawda nie obchodzi.’

Costner początkowo wahał się, czy zabrać głos na pogrzebie Houston, ale Dionne Warwick go do tego zachęciła.

„Czułem na niej ciężar, teraz został on przeniesiony na mnie” – powiedział Costner. „Co mogę powiedzieć o tej małej dziewczynce? (Ja) wróciłam do kościoła w Newark i był pełen ludzi. Było elektrycznie. Grały dwa zespoły, kościół tętnił życiem. To było jak bum!”

Costner opowiedział także o tym, jak reżyser ds ochroniarz, Mick Jackson „nie czuł się komfortowo” obsadzając Houston w roli głównej, ale aktor o nią walczył.

„Naprawdę wiedziałem, kogo chcę” – powiedział Costner. „Był taki moment, że mi zaufała. A kiedy na nią spojrzałem i… zacząłem ją kierować i nie próbowałem uzurpować sobie prawa do reżysera, ale obiecałem jej – nie będę go pieprzyć. I ( na film.”

Kontynuował: „Obiecałem Whitney, że będzie w tym dobra. I to jej obiecałem. Zawsze będzie mnie kochać w tej piosence i zawsze będę dotrzymywać danej jej obietnicy”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *