Matka Leviego Wrighta ujawnia, jak syn gwiazdy rodeo wpadł do strumienia i utonął, jadąc zabawkowym traktorem po ich domu w Utah | Techlewall

Matka Leviego Wrighta ujawnia, jak syn gwiazdy rodeo wpadł do strumienia i utonął, jadąc zabawkowym traktorem po ich domu w Utah

Autorzy: Nic White i Dominic Yeatman dla Dailymail.Com

14:16 06 czerwca 2024, aktualizacja 14:56 06 czerwca 2024Matka Leviego Wrighta ujawniła bolesną prawdę o tym, jak maluch wpadł do strumienia i utonął.

Kallie Wright zanurkowała, by uratować trzylatka po tym, jak 21 maja zniknął pod szybko płynącą wodą na ich posesji w Milford w stanie Utah.

Przeżył 12 dni w szpitalu z przebłyskami nadziei, że uda mu się odzyskać funkcje mózgu do czasu wyłączenia aparatury podtrzymującej życie w niedzielę.

W czwartek po raz pierwszy Kallie szczegółowo wyjaśniła, jak Levi wpadł do strumienia, jadąc swoim zabawkowym traktorem po ich 24 akrach ziemi.

21 maja trzyletni Levi Wright został ciężko ranny po wjechaniu zabawkowym traktorkiem do rwącej rzeki w pobliżu domu rodzinnego w hrabstwie Beaver w stanie Utah.
Jego śmierć potwierdził w poniedziałek przyjaciel rodziny, po tym jak jego załamani rodzice, Kallie i Spencer Wright, postanowili w niedzielę odłączyć urządzenia podtrzymujące życie.

Wyjaśniła, że ​​strumień oddzielił ją i jej męża, gwiazdę rodeo Spencera Wrighta, od majątku dziadków Leviego.

Przez potok przebiega droga, która w zależności od stanu wody sporadycznie zakrywa drogę na skrzyżowaniu – tak jak to miało miejsce 21 maja.

„Moje dzieci jeździły (jeździły) na rowerach, jeździły na zabawkach, a nawet spacerowały tą drogą milion razy” – napisała na Facebooku.

„Woda przepływa przez nią tylko przez krótki czas w ciągu roku i może się zmienić w ciągu nocy.

„Levi nie zrobił niczego, czego nie robił wcześniej, ale tym razem woda osiągnęła swój szczyt i była na tyle silna, że ​​podczas przejeżdżania przez nią zepchnął jego traktor z drogi do strumienia”.

Kallie, nie znając poziomu wody, powiedziała Leviemu, aby nie przekraczał strumienia, ponieważ jego babci nie było w domu, i po prostu objechał dom.

Ale Levi, jako niezależny maluch, nie słuchał.

„Kiedy odjechał, pobiegłem z powrotem do domu. To decyzja, która będzie mnie prześladować do końca życia” – napisała Kallie.

W tamtym momencie ponosiłem za niego wyłączną odpowiedzialność. Czy wróciłam, żeby sprawdzić, co u śpiącego dziecka, zmienić pranie, umyć butelkę, czy odłożyć lunch, szczerze nie wiem.

„Cokolwiek to było, nie było ważniejsze niż pójście za nim tego dnia”.

Miliony ludzi na całym świecie śledziły 12-dniową walkę małego chłopca o przetrwanie

Kallie napisała, że ​​chociaż wierzyła, że ​​Bóg z góry przewidział wynik życia każdego człowieka, łącznie z momentem jego zakończenia, i tak nie dawało jej to spać w nocy.

„Na zawsze stracę przez to sen, ale dzięki temu wiem, że prawdziwe są trzy rzeczy” – napisała, wysyłając wiadomość do osób, które krytykowały jej tego dnia działania.

„Po pierwsze, nie jestem idealną matką, ale jestem dobrą matką. Po drugie, mój synek kochał mnie wszystkim, co miał.

Po trzecie, nigdy nie mów nigdy, ponieważ zajmuje to tylko sekundy i Tobie też może się to przydarzyć.

„Modlę się, aby każdy, kto mnie osądza lub ma do powiedzenia bolesne słowa, nigdy nie spotkał się z takim koszmarem”.

Kochający dinozaury chłopczyk został zabrany ambulansem do szpitala hrabstwa Beaver, a następnie przetransportowany samolotem do Podstawowego Szpitala Dziecięcego w Salt Lake City.

Początkowe rokowania były druzgocące, ponieważ lekarze doszli do wniosku, że pod wodą doszło do śmierci mózgowej z powodu braku tlenu.

Jednak jego serce biło samoczynnie, a ojciec Leviego powiedział, że rodzina „doświadczyła kilku małych cudów”, a lekarze byli „zaskoczeni postępami, jakie poczynił”.

Rodzina Spencera Wrighta (na zdjęciu) należy do najwybitniejszych w historii rodeo, a on zajmuje 35. miejsce na świecie

Dlatego 24 maja rodzina myślała, że ​​dokonał cudu, o który prosiła.

„LEVI OBUDŹ SIĘ!” Kallie napisała: „Jestem zszokowana, że ​​niewiele wiemy, ale lekarz powiedział, że mogę się tym ekscytować i tak jest!”. Moje dziecko jest takie trudne!

„Trochę oszalał, więc musieliśmy go ponownie uśpić, ale moje serce!

„Właściwie obudził się, gdy rozmawialiśmy z jednym z lekarzy o jego miłości do koparek i traktorów!”

Kliknij tutaj, aby zmienić rozmiar tego modułu

Jednak kilka godzin później otrzymali znacznie smutniejszą wiadomość.

„MRI nie wypadło dobrze” – napisała Kallie.

„Jesteśmy zdruzgotani, ale to tylko zdjęcia, które sugerują pewną jakość życia. Naszym prawdziwym narratorem wszystkiego będzie to, co Levi zrobi za kilka dni.

Kallie opublikowała post ponownie w zeszły czwartek, kiedy kolejne badanie mózgu wykazało pewną poprawę.

„Zapewniają Leviemu komfort, próbowali odzwyczaić go od środków uspokajających, ale mu się nie udało” – napisała.

„Oglądanie tego było bolesne, a teraz jest pod silnym środkiem uspokajającym aż do następnego etapu”.

Wreszcie w niedzielę Kallie i Spencer podjęli decyzję, której się obawiali.

„Po kilku nieprzespanych nocach, wielu badaniach, kilku rozmowach z najlepszymi neurologami na świecie i milionach modlitw znaleźliśmy się tutaj w obliczu naszego największego strachu” – napisała.

„Tutaj wkrótce wczołguję się do łóżka z moim dzieckiem i przytulam je, gdy zasypia po raz ostatni na tej ziemi.

Levi pokazał nam wystarczająco dużo, abyśmy mieli na to wszystko czas.

Levi odwiedził mamę Kallie i nowego braciszka Brae w szpitalu niecały rok temu

„Poprosiliśmy, aby te rzeczy były dla niego przeciwstawieniem się wszelkim przeciwnościom losu i udowodnieniem nam, że chce tu zostać. Ale teraz widzimy, że chciał dać nam czas na znalezienie spokoju, pozwalając mu odejść.

„Mówiłam, że moje dziecko jest troskliwe i troskliwe. Naprawdę myślę, że zrobił to dla nas”.

Przyjaciółka rodziny Mindy Sue Clark przekazała wiadomość o śmierci Leviego w poście na Facebooku o 8:14 w poniedziałek.

„Nie chcę skupiać się na tym, co złe i smutne, chociaż czuję się, jakby ktoś wyrwał mi serce i ścisnął je tuż przede mną” – napisała.

„Chcę skupić się na wielu cudach, których wszyscy byliśmy świadkami w ciągu tych 12 dni. Reakcja na historię Leviego była niesamowita.

„Levi Spencer Wright – 24 marca 2021 r. – 2 czerwca 2024 r. Najdoskonalszy trzylatek wszechczasów. Tak doskonały, że nie udało nam się go zatrzymać.

„Nie chcę skupiać się na tym, co złe i smutne, nawet jeśli czuję się, jakby ktoś wyrwał mi serce i ścisnął je tuż przede mną.

Setki tysięcy, jeśli nie miliony ludzi otoczyły naszego najlepszego małego kumpla, wznosząc go w modlitwie i zarzucając pełne miłości ramiona wokół Leviego i jego rodziny.

„Wkrótce chcę wczołgać się do łóżka z moim dzieckiem i tulić go, gdy zasypia po raz ostatni na tej ziemi” – napisała w niedzielę Kallie

„Nigdy nie widzieliśmy ani nie doświadczyliśmy czegoś podobnego. Nie wiem, czy kiedykolwiek uda nam się to w pełni przetworzyć.

„Jestem bardzo wdzięczna za cały czas, kiedy mogłam być jego „ciocią Mindy”. To błogosławieństwo, którego nigdy nie zdołam przewyższyć.

Przyjaciele zorganizowali serię zbiórek pieniędzy dla Kallie, Spencer i ich dwójki innych dzieci, pozostawiając rodzinę oszołomioną wylewem miłości.

„W tym czasie sprowadził ludzkość na cały kraj, rzucił tak wielu na kolana i przypomniał im, co naprawdę liczy się na tym świecie” – napisała Kallie.

„Będziemy za nim tęsknić w każdej sekundzie każdego dnia tutaj, ale bez wątpienia czujemy, że to najlepsze, co możemy dla niego zrobić.

‘Kochamy Cię, Fasolko. Będę za tobą tęsknić jak szalony, kolego!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *