Mighty Morphin Power Rangers powraca w zupełnie nowej grze akcji w stylu retro | Techlewall

Mighty Morphin Power Rangers powraca w zupełnie nowej grze akcji w stylu retro

Kolejną zaskakującą zapowiedzią w tym tygodniu jest Mighty Morphin Power Rangers: Przewinięcie Rity przez Digital Eclipse. Ta „zupełnie nowa przygoda” nadchodzi „najpóźniej w 2024 roku“, ale żadna platforma konsolowa nie została jeszcze potwierdzona.

Tytuł ten będzie remiksem „historii ze scenariuszami i rozgrywką”, zarówno znanych, jak i nowych dla fanów tej serii. Oprócz mnóstwa bijatyk dla wielu graczy, będziesz także strzelać, walczyć i ścigać się w „ciągle zmieniającej się mieszance klasycznych gatunków gier”.

Oto historia nadchodzącej wersji:

„W Mighty Morphin Power Rangers: Rita’s Rewind drużyna staje twarzą w twarz z robotyczną reinkarnacją długoletniego wroga Power Rangers. Robo-Rita stworzyła portal, dzięki któremu może cofnąć się w czasie, aby mogła w końcu pokonać Power Rangers, tworząc sojusz z jej młodsze ja, Robo-Rita i Rita Repulsa, przewijają, przepisują i remiksują przeszłość, próbując zatrzymać samo powstanie Power Rangers i zmienić bieg historii.

„Czy dwóm Ritom i ich armii potwornych wrogów z całej osi czasu MMPR w końcu uda się zniszczyć Power Rangers? A może tym nastawionym nastolatkom nauczą się współpracować i przeciwstawić się tej katastrofalnej, chronologicznej współpracy?”

Ponownie nie ma wzmianki o wydaniu na konsolę (jeszcze), ale jeśli usłyszymy jakieś aktualizacje na froncie Nintendo, na pewno Cię o tym poinformujemy.

Digital Eclipse to ten sam zespół, który stworzył wcześniej wydane gry i kolekcje na Switcha, takie jak Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, Street Fighter 30th Anniversary Collection i Disney Classic Games: Aladdin And The Lion King.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *