Na samą myśl o Avengers 5 i rzekomych „60 powracających postaciach” czujemy się zmęczeni | Techlewall

Na samą myśl o Avengers 5 i rzekomych „60 powracających postaciach” czujemy się zmęczeni

To już nawet nie jest właściwe logo! Boże, to wszystko będzie takim bałaganem.
Obraz: Podziwiać

Czujesz się, jakby przez minutę w Marvel Cinematic Universe był czas na drzemkę, prawda? Oczywiście franczyza trochę poniosła porażkę – próbując w następstwie fiskalnie absurdalnego hitu kinowego Avengers: Koniec gry, aby kontynuować popołudniowe zbliżenia, głównie dzięki dużemu, drogiemu centrum telewizyjnemu. Ale ostatecznie spadło do tego stopnia, że ​​​​franczyza wypuszcza tylko jeden film (półimport Deadpoola i Wolverine’a) w kinach w tym roku, pokonując niektóre zdecydowanie niedoskonały Kasa biletowa wyniki ostatni rok i zmiany.

Oczywiście to, co mamy Właściwie wszystko już gotowe, pozwala MCU uśpić nas w fałszywym poczuciu spokoju. Teraz nasze ręce zaczynają się trząść, gdy tylko usłyszymy najmniejszy ślad wielkiej bestii, która zaczyna się poruszać, jak w przypadku dzisiejszych plotek (propagowane przez Termin ostateczny), z których może skorzystać Disney Deadpoola i Wolverine’a reżyser Shawn Levy wyreżyseruje Mściciele 5, w którym mogłoby pojawić się 60 różnych powracających postaci z przeszłości serii. Po prostu tak: pełny atak paniki wywołany wyczerpaniem.

Oczywiście nic z tego nie jest oficjalne, chociaż Levy, który również jest mocno w to zaangażowany Dziwniejsze rzeczy w serwisie Netflix — podobno uzyskał kopię scenariusza filmu bez tytułu od Loki autor Michael Waldron. (To Używany mieć tytuł, pamiętajcie; film został pierwotnie ogłoszony jako Dynastia Kangprzed skazaniem Jonathana Majorsa pod zarzutem napaści i molestowania wykolejony Do specjalne pchnięcie.) Wcześniej też miał reżysera Shang-ChiDestin Daniel Crettin odsunąć się z projektu na koniec 2023 roku. Czy czujesz to? Wąsy bałaganu tworzą się, gdy ta rzecz powoli zaczyna nabierać kształtu? Cały sens jednego Mściciele film ma przecież ujednolicić i zsyntetyzować różne teatralne wysiłki Marvela na przestrzeni kilku lat. Ale od 2019 roku franczyza stała się tak rozległa i dziwna, że ​​nie wiemy, jak do cholery oni to właściwie robią: Wieczny I Marvela i podróżnicy w czasie i Księżycowy rycerzi nieważne do cholery się dzieje Ostrze wszystko to w jakiś sposób istnieje we wspólnych ramach, które wydają się już nie istnieć w znaczący sposób. Wszystko, I około stu różnych plotek na temat Który gwiazdy powrócą do swoich ról, w dowolnych proporcjach, w filmie, który zostanie uznany za ogromną porażkę, jeśli nie zarobi w kasie co najmniej miliarda dolarów.

W każdym razie, Mściciele 5 Premiera jest obecnie przewidziana na 1 maja 2026 r. Pojednaj się ze swoimi bogami, póki możesz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *