Nagrody Daytime Emmy 2024: pełna lista zwycięzców | Techlewall

Nagrody Daytime Emmy 2024: pełna lista zwycięzców

Narodowa Akademia Sztuki i Nauki Telewizyjnej (NATAS) ogłosiła w piątek pierwszą z dwóch serii tegorocznych nagród Daytime Emmy Awards, których Dick Van Dyke przeszedł do historii.

98-letni aktor stał się najstarszym w historii zdobywcą nagrody Daytime Emmy za gościnny występ w filmie Dni naszego życia.

Szpital Ogólny zgarnął najwięcej nagród wieczoru, w tym cztery trofea dla najlepszego reżysera, najlepszego scenariusza, najlepszego filmu (Robert Gossett) i najlepszego serialu dramatycznego.

Rozrywka dziś wieczorem gospodarze Kevin Frazier i Nischelle Turner powrócili do gospodarzy tegorocznej ceremonii po zorganizowaniu wieczoru w 2022 i 2023 r. Program zdobył także dwie nagrody: dla najlepszego serialu informacyjnego o rozrywce i najlepszej osobowości dziennej.

Michelle Stafford zdobyła nagrodę dla najlepszej roli głównej za rolę w filmie Młody i niespokojnya Thorsten Kaye zdobyli nagrodę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę Ridge’a Forrestera Piękna i Bestia. Oba programy zdobyły najwięcej nominacji podczas tegorocznej ceremonii, 12.

Druga część ceremonii wręczenia nagród – nagrody Daytime Creative Arts & Lifestyle Emmy Awards – zostanie wręczona w sobotę, 8 czerwca i będzie transmitowana w aplikacjach The Emmys oraz na stronie zobacz.TheEmmys.tv.

Reporter z Hollywood jest nominowany do dwóch nagród podczas sobotniej ceremonii: w kategorii Najlepszy program artystyczny i kultura popularna oraz Najlepszy program krótkometrażowy Poza scenariuszem z The Hollywood Reporter I Hollywood Atelier: Rob Pickensodpowiednio.

Pełna lista zwycięzców i nominowanych znajduje się poniżej.

JEDNA NOC

DZIEŃ SERII DRAMATYCZNYCH
The Bay (gwiazda popu! telewizja)
Odważni i piękni (CBS)
Dni naszego życia (Paw)
Szpital Ogólny (ABC) – ZWYCIĘZCA
Sąsiedzi (Amazon Freevee)
Młodzi i niespokojni (CBS)

CODZIENNA SERIA HISTORII
The Jennifer Hudson Show (konsorcjalne)
The Kelly Clarkson Show (konsorcjalny) – ZWYCIĘZCA
Tamron Hall (konsorcjalne)
Odwrócenie sytuacji z Robinem Robertsem (Disney+)
Widok (ABC)

SERIA WIADOMOŚCI ROZRYWKOWYCH
Uzyskaj dostęp do Hollywood (konsorcjalne)
Entertainment Tonight (konsorcjalne) – ZWYCIĘZCA
Dodatkowe (konsorcjalne)

SERIA KULINARNA
Bądź moim gościem z Iną Garten (Food Network) – ZWYCIĘZCA
Rodzinny obiad (Magnolia Network)
Selena + Chef: Dom na święta (Food Network)
Gotowanie w domu Valerie (sieć spożywcza)
Co jem? z Zooey Deschanel (Max)

GŁÓWNY WYSTĘP W DZIENNYM SERIALU DRAMATYCZNYM: AKTORSTWO
Tamara Braun jako Ava Vitali, Dni naszego życia (Paw)
Finola Hughes jako Anna Devane, Szpital Ogólny (ABC)
Katherine Kelly Lang jako Brooke Logan, Piękna i odważna (CBS)
Annika Noelle jako Hope Logan w filmie Odważna i piękna (CBS)
Michelle Stafford jako Phyllis Summers, The Young and the Restless (CBS) – ZWYCIĘZCA
Cynthia Watros jako Nina Reeves, Szpital Ogólny (ABC)

GŁÓWNY WYSTĘP W DZIENNYM SERIALU DRAMATYCZNYM: AKTOR
Eric Braeden jako Victor Newman, Młodzi i niespokojni (CBS)
Scott Clifton jako Liam Spencer, Piękne i odważne (CBS)
Thorsten Kaye jako Ridge Forrester, Odważna i piękna (CBS) – ZWYCIĘZCA
Eric Martsolf jako Brady Black, Dni naszego życia (Paw)
John McCook jako Eric Forrester, Piękne i odważne (CBS)

CODZIENNIE WSPIERA WYSTĘP W SERIALU DRAMATYCZNYM: AKTOR
Jennifer Gareis jako Donna Logan, Piękna i odważna (CBS)
Linsey Godfrey jako Sarah Horton, Dni naszego życia (Paw)
Courtney Hope jako Sally Spectra, The Young and the Restless (CBS) – ZWYCIĘZCA
Allison Lanier jako Summer Newman Abbott, Młodzi i niespokojni (CBS)
Emily O’Brien jako Gwen Rizczech, Dni naszego życia (Paw)

DRUGI WYSTĘP W CODZIENNYM SERIALU DRAMATYCZNYM: AKTORKA
Robert Gossett jako Marshall Ashford, General Hospital (ABC) – ZWYCIĘZCA
Bryton James jako Devon Winters, Młodzi i niespokojni (CBS)
Wally Kurth jako Justin Kiriakis, Dni naszego życia (Paw)
A Martinez jako Nardo Ramos, The Bay (Popstar! TV)
Mike Manning jako Caleb McKinnon, The Bay (gwiazda popu! TV)

GOŚCINNY WYSTĘP W SERII DRAMATYCZNEJ
Linden Ashby jako Cameron Kirsten, Młodzi i niespokojni (CBS)
Ashley Jones jako dr. Bridget Forrester, Odważna i piękna (CBS)
Alley Mills jako Heather Webber, Szpital Ogólny (ABC)
Guy Pearce jako Mike Young, Sąsiedzi (Amazon Freevee)
Dick Van Dyke jako Mystery Man/Timothy Robicheaux, Days of Our Lives (Peacock) – ZWYCIĘZCA

PROWADZĄCY SERII CODZIENNE GOTOWANIE
Joy Behar, Whoopi Goldberg, Alyssa Farah Griffin, Sara Haines, Sunny Hostin, Ana Navarro, Widok (ABC)
Kelly Clarkson, The Kelly Clarkson Show (konsorcjalne)
Mark Consuelos, Kelly Ripa, Live with Kelly i Mark – ZWYCIĘZCA
Akbar Gbajabiamila, Amanda Kloots, Natalie Morales, Jerry O’Connell, Sheryl Underwood, Rozmowa
Tamron Hall, Tamron Hall (konsorcjalne)

DZIEŃ OSOBOWOŚCI – CODZIENNIE
Frank Caprio, Złapany w Opatrzność (obejrzyj na Facebooku)
Kevin Frazier, Nischelle Turner Matt Cohen, Cassie DiLaura, Denny Directo, Will Marfuggi, Rachel Smith, Entertainment Tonight (konsorcjalne) – ZWYCIĘZCA
Deborah Norville, Steven Fabian, Lisa Guerrero, Ann Mercogliano, Jim Moret, Les Trent, wydanie wewnętrzne (konsorcjalne)
Robert Hernandez, Star Jones, sąd rozwodowy (FOX)
Sędzia Judy Sheindlin, Whitney Kumar, Kevin Rasco, Sarah Rose, Judy Justice (Amazon Freevee)

ZESPÓŁ PISARZY NA DZIEŃ SERII DRAMATYCZNEJ
The Bay (gwiazda popu! telewizja)
Odważni i piękni (CBS)
Dni naszego życia (Paw)
Szpital Ogólny (ABC) – ZWYCIĘZCA
Młodzi i niespokojni (CBS)

Ekipa reżyserska na DZIEŃ SERIALU DRAMATYCZNEGO
The Bay (gwiazda popu! telewizja)
Odważni i piękni (CBS)
Dni naszego życia (Paw)
Szpital Ogólny (ABC) – ZWYCIĘZCA
Młodzi i niespokojni (CBS)

NOC DRUGA

PROGRAM PRAWNY/CZASOWY
Gorąca ławka (konsorcjalna)
Judy Justice (Amazon Freevee)
Sprawiedliwość dla ludzi z sędzią Milianem (konsorcjalne)
Prawo międzynarodowe (konsorcjalne)
We The People z sędzią Lauren Lake (konsorcjalna)

PROGRAM PODRÓŻY, PRZYGODY I PRZYRODY
Zwierzęta z bliska z Bertiem Gregorym (National Geographic)
Nadzwyczajny ptak z Christianem Cooperem (National Geographic)
Ogólnoamerykańska wycieczka Guy’s (Food Network)
Mutual of Omaha’s Wild Kingdom Protecting the Wild (NBC)
Uliczny Somm (smakowity)

PROGRAM INSTRUKCYJNY/POMOCNIKÓW
Fixer do Fabulous (HGTV)
Fixer Upper: Hotel (sieć Magnolia)
Włam się do mojego domu (Netflix)
Ogrody Marty (Roku)
Odwyk w wietrznym mieście (HGTV)

PROGRAM STYLU ŻYCIA
Samochody marzeń Downeya (maks.)
George na ratunek (NBC)
Uprawa Floret (sieć Magnolia)
Uprawa domowa (sieć Magnolia)
Żyj do 100: Sekrety niebieskich stref (Netflix)

PROGRAM DLA SZTUKI I KULTURY POPULARNEJ
Dzieci za miliard dolarów: Prawdziwa historia dzieciaków z kapustnych pól (Vimeo)
Król przedmiotów kolekcjonerskich: Dotyk Goldina (Netflix)
Poza scenariuszem z reporterem z Hollywood (SundanceTV)
Podróż Oprah i „Koloru fioletu” (Max)
Variety Studio: Aktorzy o aktorach (PBS)
Praca w teatrze (AmericanTheatreWing.org)

PROGRAM EDUKACYJNO-INFORMACYJNY
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
Harlem Globetrotters grają do przodu (NBC)
Irlandia stworzona z miłością (PBS)
Poziomowanie Lincolna (PBS)
Co się naprawdę wydarzyło: dzika Ameryka (National Geographic)

SPECJALNA DZIENNA
Poszukiwanie Kultury: Ukraina (PBS)
Magiczna parada bożonarodzeniowa w parkach Disneya (ABC)
97. Parada z okazji Święta Dziękczynienia Macy (NBC)
Przepis na zmianę: Świętowanie Czarnych Mężczyzn (SpringHill)
Nieoczekiwane (Hulu)

KRÓTKI PROGRAM
Katalizator (wiadomości LinkedIn)
Tatusiowie (Netflix)
Hollywood Atelier: Rob Pickens (The Hollywood Reporter)
Jak Una Pizza Napoletana stała się pizzą numer 1 na świecie (Eater)
Świątynia filmu: 100 lat teatru egipskiego (Netflix)

GOSPODARZ KULINARNY
Lidia Bastianich, 25 lat z Lidią: Kulinarny Jubileusz (PBS)
Valerie Bertinelli, kuchnia domowa Valerie (Food Network)
Eduardo Garcia, Big Sky Kitchen z Eduardo Garcią (Magnolia Network)
Emeril Lagasse, Emeril Cooks (Roku)
Sophia Roe, Przestrzeń na kontuarze (smakowicie)
Kumpel Valastro, Legendy widelców (A&E)

OSOBOWOŚĆ NA DZIEŃ – NIE CODZIENNIE
Samantha Brown, Miejsca do kochania Samanthy Brown (PBS)
Derrick Campana, Czarnoksiężnik z łap (BYUtv)
Christian Cooper, Nadzwyczajny ptak z Christianem Cooperem (National Geographic)
Zoë François, Andrew Zimmern, Wakacyjne przyjęcie z Andrew i Zoë (Magnolia Network)
Jet Tila, Gotowy Jet Cook (sieć spożywcza)

ZESPÓŁ PISAJĄCY RZECZYWISTEGO PROGRAMU DZISIAJ
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
Mutual of Omaha’s Wild Kingdom Protecting the Wild (NBC)
Ponowne połączenie korzeni (PBS)
Super Zwierzęta (konsorcjalne)
Zespół Rubicon (Roku)

ZESPÓŁ KIEROWANY DO PROGRAMU DNIA JEDNEJ KAMERY
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
Dzieci za miliard dolarów: Prawdziwa historia dzieciaków z kapustnych pól (Vimeo)
Żyj do 100: Sekrety niebieskich stref (Netflix)
Mutual of Omaha’s Wild Kingdom Protecting the Wild (NBC)
W poszukiwaniu pokarmu dla duszy (Hulu)
TrueSouth (sieć ESPN/ABC/SEC)

ZESPÓŁ REŻYSEROWANY DO WIELOKAMEROWEGO PROGRAMU DZIENNEGO
Magiczna parada bożonarodzeniowa w parkach Disneya (ABC)
The Drew Barrymore Show (konsorcjalne)
The Kelly Clarkson Show (konsorcjalne)
Odwrócenie sytuacji z Robinem Robertsem (Disney+)
Widok (ABC)

WYJĄTKOWA TWORZENIE MUZYKI I KOMPOZYCJA
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
Żyj do 100: Sekrety niebieskich stref (Netflix)
Mutual of Wild Kingdom Omaha Protecting the Wild (NBC)
Tajemnice wiary (Netflix)
Świątynia filmu: 100 lat teatru egipskiego (Netflix)
ORYGINALNA PIOSENKA
„Połysk”, Szpital Ogólny (ABC)
„Niespodziewana prawda”, „Niespodziewana” (Hulu)
„Jesteśmy w domu”, ponowne łączenie korzeni (PBS)

KIERUNEK ŚWIATŁA
Szpital Ogólny (ABC)
The Jennifer Hudson Show (konsorcjalne)
The Kelly Clarkson Show (konsorcjalne)
Widok (ABC)

KIERUNEK TECHNICZNY, PRACA KAMERY, WIDEO
Odważni i piękni (CBS)
Dni naszego życia (Paw)
Magiczna parada bożonarodzeniowa w parkach Disneya
The Kelly Clarkson Show (konsorcjalne)

KINEMATOGRAFIA
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
Zwierzęta z bliska z Bertiem Gregorym (National Geographic)
Żyj do 100: Sekrety niebieskich stref (Netflix)
Życie dla umarłych (Hulu)
Wyrocznie Boże: historia Starego Testamentu (CBN)

EDYCJA JEDNEJ KAMERY
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
Biegnij ze Swizzem Beatzem (Hulu)
Żyj do 100: Sekrety niebieskich stref (Netflix)
Podróż Oprah i koloru fioletu (Max)
W poszukiwaniu pokarmu dla duszy (Hulu)

EDYCJA WIELU KAMER
Rodzina składników (PBS)
The Kelly Clarkson Show (konsorcjalne)
Zespół Rubicon (Roku)
TrueSouth (sieć ESPN/ABC/SEC)
Czarnoksiężnik z łap (BYUtv)

WYJĄTKOWE MIESZANIE DŹWIĘKU I EDYCJA DŹWIĘKU NA ŻYWO
The Jennifer Hudson Show (konsorcjalne)
The Kelly Clarkson Show (konsorcjalne)
Rozmowa (CBS)
Tamron Hall (konsorcjalne)

ZBIÓR DŹWIĘKU I EDYCJA DŹWIĘKU
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
Samochody marzeń Downeya (maks.)
Biegnij ze Swizzem Beatzem (Hulu)
Żyj do 100: Sekrety niebieskich stref (Netflix)
Świątynia filmu: 100 lat teatru egipskiego (Netflix)

NAGŁÓWEK I PROJEKT GRAFICZNY
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
Mistrzowie samochodów: od rdzy do bogactwa (Netflix)
W poszukiwaniu pokarmu dla duszy (Hulu)
Super Zwierzęta (konsorcjalne)
Silniki Tex Mex (Netflix)

ODLEW
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
Dni naszego życia (Paw)
Szpital Ogólny (ABC)
Uruchomienie (PBS)
Młodzi i niespokojni (CBS)

RYSUNEK SZTUCZNY/DEKORACJE SCENICZNE/PROJEKTOWANIE SCENICZNE
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
The Drew Barrymore Show (konsorcjalne)
Szpital Ogólny (ABC)
The Kelly Clarkson Show (konsorcjalne)
Widok (ABC)
Młodzi i niespokojni (CBS)

PROJEKTOWANIE KOSTIUMÓW/STYLIZACJA
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
Odważni i piękni (CBS)
The Jennifer Hudson Show (konsorcjalne)
Sherri (konsorcjalna)

Fryzura i makijaż
Afrykańskie królowe: Njinga (Netflix)
The Drew Barrymore Show (konsorcjalne)
Sherri (konsorcjalna)
Widok (ABC)
Młodzi i niespokojni (CBS)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *