Pakiet postaci z sezonu 2 Street Fighter 6 przywraca M. Bisona | Techlewall

Pakiet postaci z sezonu 2 Street Fighter 6 przywraca M. Bisona

Zrzut ekranu: Capcom/Kotaku

Uliczny wojownik 6 zakończyło się wraz z pierwszą falą myśliwców DLC Akuma. Teraz rozpoczyna się druga fala i kilku dużych graczy jest na dobrej drodze, aby dołączyć do składu. Capcom ujawnił, że pod ich dowództwem do gry dołączy czterech kolejnych zawodników Prezentacja Letniego Festiwalu Gieroraz M. Bison, wieloletni antagonista serii, powraca po zauważalnej nieobecności w grze w momencie jej premiery.

Ogłoszenie zostało ogłoszone wraz z dość sprytnym animowanym zwiastunem przedstawiającym cztery kolejne postacie, które pojawią się w sezonie 2. Dwie z nich będą postaciami skrzyżowanymi: Terry Bogard i Mai Shiranui z Śmiertelna Furia. Pozostała dwójka to długoletni weterani seriali, M. Bison i Elena. Nie widzieliśmy żadnego z nich w grze, ale każdy z nich miał kilka sekund animowanego zwiastuna, aby zabłysnąć.

Capcom

Wszystkie cztery postacie pojawią się w przyszłym roku, począwszy od M. Bison tego lata. Pełny harmonogram przedstawia się następująco:

  • M. Żubr – Lato 2024
  • Terry – Jesień 2024
  • Elena – wiosna 2025
  • Maj – zima 2025

Uliczny wojownik 6 w ciągu pierwszego roku wypuścił cztery postacie z DLC, w tym powracające postacie Rashid, Ed i Akuma. AKI była pierwszą oryginalną postacią, która pojawiła się jako DLC, ale Uliczny wojownik 6 w chwili premiery miał kilku nowych pretendentów. Cholera, patrząc wstecz, ta lista zawierała naprawdę mocne nowe pozycje. Kimberly, Manon i Marisa z łatwością mogłyby stać się filarami serialu. Nie ma więc nic złego w tym, że w drugim sezonie gra chce powrócić do starych postaci. Ogólnie rzecz biorąc, jestem przeciwny krzyżowaniu się postaci, więc po prostu będę trzymać gębę na kłódkę, jeśli chodzi o włączenie Terry’ego i Mai. Jestem pewien, że niektórzy maniacy gier walki są naprawdę szczęśliwi, widząc ich udział Uliczny wojownik 6.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *