Potwierdzono film Peaky Blinders z Cillianem Murphym w roli głównej | Techlewall

Potwierdzono film Peaky Blinders z Cillianem Murphym w roli głównej
podpis, Cillian Murphy zdobył fanów dzięki roli przywódcy gangu w filmie Peaky Blinders

  • Autor, Noor Nanji
  • rola, Reporter kultury
  • Świergot,

Na platformie Netflix pojawi się film Peaky Blinders, w którym zdobywca Oscara Cillian Murphy ponownie wcieli się w gangstera Tommy’ego Shelby’ego.

„To coś dla fanów” – powiedział irlandzki aktor Murphy, który będzie także współproducentem filmu.

Przebojowy dramat BBC, który miał sześć seriali w latach 2013–2022, opowiadał o życiu gangsterów z Birmingham na początku XX wieku.

Murphy wystąpił w całym programie telewizyjnym.

„Wygląda na to, że Tommy Shelby jeszcze ze mną nie skończył” – skomentował.

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

podpis, Mural przedstawiający Tommy’ego Shelby’ego został ustawiony przed Birmingham w ramach ostatniej serii dramatu BBC

„To bardzo satysfakcjonujące, że mogę ponownie współpracować ze Stevenem Knightem i Tomem Harperem przy filmowej wersji Peaky Blinders”.

Fani z entuzjazmem zareagowali na tę wiadomość.

„Tommy Shelby zawsze (ma) sposób, aby przykuć nas do ekranu” – napisał jeden z użytkowników X. – Bardzo mi się to podoba.

„Nie mogę się doczekać kolejnych akcji z Tommym Shelbym! Peaky Blinders w serwisie Netflix – nie ma nic lepszego” – napisał inny.

Ale jeden z użytkowników zażartował: „Myślę, że muszę pochłonąć Peaky Blinders przed premierą tego filmu, ponieważ nie widziałem jeszcze żadnego odcinka”.

Serial został po raz pierwszy wyemitowany w BBC Two we wrześniu 2013 r. W 2019 r. przeszedł do BBC One z piątą serią, docierając do ponad pięciu milionów widzów.

W trakcie jego trwania przyznano wiele nagród, w tym National Television Awards, na które głosuje publiczność, oraz nagrodę Bafta dla najlepszego serialu dramatycznego w 2018 roku.

„Zastosowują się wszystkie sztuczki”

Pisarz i twórca Knight obiecał, że film nie pozostawi żadnych ograniczeń.

„To będzie wybuchowy rozdział w historii Peaky Blinders” – powiedział według agencji prasowej PA. „Pełen zaślepek Peaky na wojnie”.

Dodał, że jest „naprawdę podekscytowany” faktem powstania filmu, którego produkcja wejdzie do produkcji jeszcze w tym roku.

Reżyser Harper powiedział: „Kiedy ponad 10 lat temu po raz pierwszy reżyserowałem Peaky Blinders, nie wiedzieliśmy, jaki będzie serial, ale wiedzieliśmy, że w alchemii obsady i scenariuszu jest coś, co wywołuje wybuch”.

W komentarzach cytowanych przez PA stwierdził, że serial zawsze był „opowieścią o rodzinie”, dlatego „niezwykle ekscytujące” było ponowne spotkanie z obsadą i ekipą, aby pokazać film widzom.

Murphy zyskał sławę walcząc z zombie w 28 dni później oraz jako przywódczyni gangu Shelby w Peaky Blinders.

W zeszłym roku wystąpił w roli ojca bomby atomowej w Oppenheimerze, za tę rolę w marcu otrzymał Oscara.

Zwycięstwo uczyniło go pierwszą urodzoną w Irlandii gwiazdą, która zdobyła nagrodę Akademii dla najlepszego aktora i ugruntowało jego status hollywoodzkiego zawodnika wagi ciężkiej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *