Simon Cowell łamie zasadę „America’s Got Talent” w przypadku pokazu dronów | Techlewall

Simon Cowell łamie zasadę „America's Got Talent” w przypadku pokazu dronów

Ameryka ma talent Sędzia Simon Cowell zrobił duży krok we wtorkowej drugiej turze przesłuchań, używając swojego drugiego Złotego Brzęczyka w sezonie.

Po takie urządzenie sięgają jurorzy, którzy chcą wysłać występ bezpośrednio do występów na żywo bez głosowania panelu, w skład którego wchodzą także Heidi Klum, Howie Mandel i Sofia Vergara. Przedstawienie zrobione wiadomość zmiana miała nastąpić w marcu, ale widzowie dopiero teraz mogą ją zobaczyć.

Cowell zdecydował się na bezprecedensowy ruch – on wtrącił się dla niesamowitej piosenkarki Liv Warfield wcześniej w tym samym odcinku, kiedy zobaczył występ grupy Sky Elements. Grupa sześciu mężczyzn z Dallas wyjaśniła, że ​​panel musiał wyjść na zewnątrz, ponieważ ich występ był zbyt duży dla budynku: pokaz świetlny z choreografią dronów, które utworzyły start rakiety i przedstawiały Cowella jako astronautę.

zapisać się Cotygodniowa rozrywkabezpłatny codzienny biuletyn dla najświeższych wiadomości telewizyjnych, ekskluzywnych pierwszych występów, podsumowań, recenzji, wywiadów z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.

Kiedy Cowell chciał wcisnąć złoty guzik, sędziowie go wyrzucili.

“Już to zrobiłeś!” Mandel przypomniał Cowellowi.

Tymczasem Klum zwrócił uwagę załodze: „To jego drugi!”

Ktoś z produkcji przyszedł nawet zapytać Simona, co robi.

Cowell bronił się, że musiał: „Po prostu pomyślałem, dlaczego nie? To znaczy, w zasadach nie ma nic, co mówi, że nie możemy”.

Powiedziano mu, że rzeczywiście tam był. Moment został uratowany, gdy szybko zdecydowano, że pozostali sędziowie również otrzymają dwa Złote Brzęczyki, co zdawało się uszczęśliwić wszystkich.

Howie Mandel, Heidi Klum, Sofia Vergara i Simon Cowell oklaskują występ drona w programie „AGT”.

Trae Patton/NBC


„W tym roku użyliśmy większej liczby Złotych Buzzerów, ponieważ było tak wiele wspaniałych, niesamowitych przesłuchań” Simon powiedział LUDZIOM. „Od razu wiem, kiedy widzę występ godny Złotego Buzzera. Czujesz to”.

Z wyjątkiem Złotego Brzęczyka, wszyscy wydawali się pod wrażeniem Elementów Nieba.

Vergara zauważyła, że ​​„nigdy nie widziała czegoś podobnego”.

„Nie wiem, gdzie byłem” – mówi Nowoczesna rodzina ałun dodał: „ale nie wiedziałem, że można robić takie rzeczy za pomocą dronów. To było spektakularne”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *