Superman Jamesa Gunna wypełnia Daily Planet Newsroom | Techlewall

Superman Jamesa Gunna wypełnia Daily Planet Newsroom

Uzupełnia James Gunn Codzienna planeta newsroom.

Mikaela Hoover i Christopher McDonald dołączyli do obsady Gunn’s NadczłowiekFilm inauguracyjny DC Studios.

Produkcja filmu odbywa się obecnie w Atlancie, a w rolach głównych występują David Corenswet w roli Clarka Kenta/Supermana i Rachel Brosnahan. Codzienna planeta reporterka Lois Lane.

Duet dołączył do redakcji. Wcześniej w tym tygodniu Reporter z Hollywood zgłosił to Sobotnia noc na żywo absolwent Beck Bennett dołączył do produkcji, aby zagrać Steve’a Lombardo, zarozumiałego, egoistycznego reportera, który w komiksach służy jako folia dla reportera Scout Kenta.

Źródła podają THR że Hoover gra Cat Grant, która w komiksach była felietonistką plotkarską, której wzrok skupiał się na Kencie. Postać, stworzona przez Marva Wolfmana i Jerry’ego Ordwaya, pojawiła się w kilku programach telewizyjnych, w szczególności w serialu CW Super dziewczyna gdzie grała ją Calista Flockhart.

McDonald gra Rona Troupe, jednego z najlepszych reporterów w redakcji. W komiksach postać stworzona przez Ordwaya i Toma Grummetta miała syna z siostrą Lois Lane, Lucy Lane.

Superman, którego premiera zaplanowana jest na 11 lipca 2025 r., w którym występuje także Nicholas Hoult w roli złoczyńcy Lexa Luthora.

W filmie wystąpią klasyczni członkowie drugoplanowej obsady Supermana, tacy jak Jimmy Olsen (Skyler Gisondo), Eve Teschmacher (Sara Sampaio) i Codzienna planeta redaktor naczelny Perry White (Wendell Pierce).

Pojawi się także kilku bohaterów DC. Edi Gathegi wciela się w Mister Terrific, Anthony Carrigan wciela się w Metamorpho, Isabela Merced w rolę Hawkgirl, Nathan Fillion wciela się w Guya Gardnera, a María Gabriela de Faría wciela się w Inżyniera.

Hoover pojawił się w kilku rolach w kilku produkcjach Gunna, Strażnicy Galaktyki, Legion samobójców I Eksperyment Belko, apomiędzy nimi. Wystąpiła także w komedii romantycznej Netflix Kochaj mocno. Reprezentują ją Buchwald, Luber Roklin i Felker Toczek.

McDonald jest nowicjuszem na ekranie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *