W część Dark and Darker można grać za darmo, ale nadal nie można jej kupić na platformie Steam | Techlewall

W część Dark and Darker można grać za darmo, ale nadal nie można jej kupić na platformie Steam

Historia Ciemniej i ciemniej przyjął kolejny zakręt. Ponad rok po nagłym usunięciu ze Steam ze względów prawnych i po ponownym uruchomieniu na innych platformach, w tym w Epic Games Store, hardcorowy dungeon crawler powraca ponownie. Tym razem przybiera jednak nieco inną formę.

Ogłoszona dzisiaj w ramach wydarzenia OTK Games Expo gra Dark and Darker jest darmowa. A przynajmniej część RPG dla wielu graczy. Gracze będą mogli przejść normalne lochy gry całkowicie za darmo, chociaż w tę wersję gry nie można grać na żadnej z głównych platform, takich jak Steam czy Epic.

Jeśli nie znasz Dark and Darker, wyobraź sobie strzelankę ekstrakcyjną podobną do Gray Zone Warfare lub Escape from Tarkov, a następnie wrzuć ją do serii fantastycznych lochów i przeważnie tam będziesz. Wyzwanie, w które można grać solo lub w małych grupach, polega na stawieniu czoła potworom i innym graczom podczas plądrowania lochów przed próbą ucieczki. Wybierasz klasę, chwytasz broń, a potem stajesz twarzą w twarz ze śmiercią i wiadrami wspaniałych, chwalebnych łupów.

Lochy w trybie normalnym są głównym tematem tej bezpłatnej oferty. Oferują one mniejsze wyzwanie w porównaniu do trudniejszych lochów High Roller i w rezultacie zapewniają łupy o niższej jakości. Od śmierdzących jaskiń goblinów po szereg ruin w opuszczonej fortecy – powinno być mnóstwo rzeczy do zwiedzania z przyjaciółmi lub w pojedynkę, jeśli masz dość odwagi.

Jeśli pytasz, czy Dark and Darker jest na Steamie, odpowiedź nadal brzmi: nie. Aby zagrać w tę darmową wersję, musisz pobrać Blacksmith Launcher, aby uzyskać dostęp do gry.

Od dzisiaj można grać w normalne lochy Dark and Darker za darmoprzejść do oficjalna strona aby dowiedzieć się więcej i wziąć udział w grze.

Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem po najlepszych grach wieloosobowych, w które możesz grać, lub zajrzeć do różnych światów, korzystając z naszego najlepszego przewodnika po grach fantasy.

Możesz także nas śledzić wiadomości Google aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub pobierz nasze Narzędzie do śledzenia ofert PCGN Zrób sobie kilka dobrych ofert.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *