Wholesome Direct 2024: najfajniejsze gry | Techlewall

Wholesome Direct 2024: najfajniejsze gry

Pomimo przytulnego wyglądu Wholesome Direct 2024 faktycznie staje się najbardziej obleganym wydarzeniem Summer Game Fest. W godzinnej prezentacji zaprezentowano ponad 70 różnych gier. Niektóre były zupełnie nowymi zapowiedziami, inne były wcześniej znanymi grami, które otrzymały nowy zwiastun lub datę premiery, a kilka tytułów zaprezentowano nawet podczas wydarzenia.

70 to duża liczba, więc aby pomóc, wybrałem gry, które najbardziej mi się podobały. Możesz także obejrzeć całą prezentację tutaj zanurzyć się w każdym szczególe. Nawet lepiej: wiele gier tak ma dema na Steamie do sprawdzenia. Tak czy inaczej, oto moje typy, w dowolnej kolejności.

Kamaeru: schronisko dla żab

Premiera dzisiaj na PC i Switchu

Kamaeru wygląda na bardziej interaktywną wersję Neko Atsume, tylko z żabami zamiast kotów i pięknym stylem malarskim. Celem jest nie tylko zbudowanie ostoi do rozmnażania tych żab, ale także przywrócenie ich siedlisk na terenach podmokłych. A co najlepsze: jest dostępny już dzisiaj.

Squeacross: Home Squeak Home.
Zdjęcie: Alblune

Squeacross: Home Squeak Home

Uruchomienie na Steamie; nie ogłoszono daty premiery

Oto co by się stało, gdybyś się pośpieszył Krzyżujące się zwierzęta z Picross. Gra polega na rozwiązywaniu nonogramów, z których następnie powstają przedmioty (oczywiście z sera), które można wykorzystać do dekoracji przytulnego domu. Wydaje się również, że jest pełen mysich kalamburów.

Rabat

Premiera w roku 2025 na PC, Switchu, PS5 i Xbox

Powołanie Dolina Gwiezdnej Rosy Fani. Rabat wydaje się mieć podobnie uroczą atmosferę, tyle że z mniejszym rolnictwem i większymi biznesami. Zamiast budować farmę, otrzymasz zadanie prowadzenia sklepu spożywczego w małym miasteczku, co oczywiście oznacza, że ​​będziesz głęboko zaangażowany w społeczność.

Ogony Kitsune

Premiera 1 sierpnia na PC

Platformówka typu side-scrolling, która wygląda trochę jak Super Mario Bros. 2, gdyby tylko był pokryty japońskim folklorem i mitologią. Pochodzi także od tego samego twórcy, który stoi za dziwaczną platformówką polityczną Świat Super Berniego.

Wyspa Kamienia Księżycowego

Premiera 19 czerwca na Nintendo Switch

Wyspa Kamienia Księżycowego Jest już na PC, ale połączenie symulacji życia i kolekcjonowania stworzeń wydaje się idealnie pasować do Switcha. W tej grze dzieje się wiele: rolnictwo, warzenie mikstur, bitwy oparte na kartach i duchy do okiełznania. Dodatkowo można jeździć na miotle.

Karawana Piaskowa Wiedźma

Premiera na PC, Switchu i PS5; nie ogłoszono daty premiery

Koniec świata jest zwykle ciemny i ponury, ale Karawana Piaskowa Wiedźma zmierza w nieco zdrowszym kierunku. To gra eksploracyjna polegająca na przemierzaniu pustkowi w zaufanej furgonetce i nie ma w niej walki ani śmierci, więc możesz jeździć we własnym tempie.

Firma Lost and Found sp.

Premiera na PC, iOS, Androidzie i konsolach; nie ogłoszono daty premiery

Wygląda na najbardziej uroczą rzecz Gdzie jest Waldo?-stylowa strona gry Ukryci ludzie. Ale tam, gdzie był świat czarno-biały, Firma Lost and Found sp. kipi kolorem. Ma nawet uroczego małego smoka.

EP-ka Afterlove

Premiera na Switchu, PlayStation i Xbox jeszcze w tym roku

Od twórców Rozmowa przy kawie, EP-ka Afterlove jest opisywany jako „kolorowa składanka gatunków”, będąca po części symulatorem randkowym, po części grą rytmiczną, a po części przygodą opartą na fabule. Cokolwiek to jest, wygląda i brzmi świetnie, z ręcznie rysowaną grafiką Soyatu i ścieżką dźwiękową indonezyjskiego pop-rocka z L’alphalpha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *