Wstrząsający film Willa Smitha, który w lecie powrócił do życia | Techlewall

Wstrząsający film Willa Smitha, który w lecie powrócił do życia

Jeśli szacunki z początku weekendu się sprawdzą, będzie to kumpelska komedia akcji firmy Sony Źli chłopcy: jedź lub giń mógłby pomóc w przywróceniu do życia zrujnowanego letniego box office’u dzięki otwarciu kasowemu w kraju o wartości 53 milionów dolarów. Może to również pomóc Smithowi w powrocie do kariery po niesławnej afrontie z Oscarem, o którym najwyraźniej wspomniano w filmie.

Źli chłopcy 4, który ponownie połączył Smitha z Martinem Lawrence’em w czwartej części długoletniej serii Sony, zebrał ogólnie pozytywne recenzje i, co być może, co ważniejsze, ocenę A-CinemaScore. Największą ćwiartkę widowni stanowili czarnoskórzy widzowie – 44%.

Piątkowa suma 21,6 miliona dolarów obejmowała 5,9 miliona dolarów z czwartkowych wieczornych zapowiedzi. RID lub umrzyj to prawdopodobnie pierwszy film tego lata, który wyprzedził śledzenie, które osiągnęło cenę od 48 do 50 milionów dolarów. Jest także drugim co do wielkości z tyłu Planeta Królestwa Małp.

RID lub umrzyj jest kontynuacją Źli chłopcy na całe życie, który zarobił 6,4 miliona dolarów podczas czwartkowej premiery, a w weekend otwarcia zarobił 62 miliony dolarów. Film, którego premiera miała miejsce w styczniu 2020 r., zarobił 426 milionów dolarów w kasie na całym świecie, zanim kina zostały zamknięte z powodu globalnej pandemii.

Will Smith i Martin Lawrence powrócą RID lub umrzyj jako policjanci z Miami Mike Lowrey i Marcus Burnett, którzy uciekają po tym, jak ich zmarły kapitan policji jest powiązany z kartelami narkotykowymi, a oni próbują oczyścić jego imię. Adil El Arbi i Bilall Fallah (jako Adil i Bilall) wyreżyserowali Źli chłopcy: jedź lub giń na podstawie scenariusza napisanego przez Chrisa Bremnera i Willa Bealla.

Film to pierwszy duży powrót teatralny Smitha od czasu pokonania Chrisa Rocka podczas transmisji telewizyjnej na żywo z ceremonii rozdania Oscarów w 2022 roku. Reporter z Hollywood dowiedział się, że jego agenci w CAA po raz pierwszy od czasu uderzenia zadzwonili do kierowników produkcji studia, mając nadzieję, że kolejny film Smitha zostanie ogłoszony wkrótce po premierze RID lub umrzyjmusi pojawić się w kasie.

W ten weekend będzie można zobaczyć także thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych w reżyserii Ishany Night Shyamalana Obserwatorzy, wyprodukowany przez jej ojca M. Nighta Shyamalana. Premiera tego filmu ma kosztować od 8 do 10 milionów dolarów.

Więcej w drodze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *