Wyciek zwiastuna rozgrywki Slitterhead i data premiery następnej gry twórców Silent Hill | Techlewall

Wyciek zwiastuna rozgrywki Slitterhead i data premiery następnej gry twórców Silent Hill

Film z rozgrywką dla Slitterhead został na krótko udostępniony do obejrzenia na YouTube, po czym został odłączony w trybie offline przed ujawnieniem podczas Summer Game Fest.

W tym tygodniu szef Summer Game Fest, Geoff Keighley, zamieścił na Twitterze zapowiedź światowej premiery Slitterhead, kolejnej gry twórcy Silent Hill Keiichiro Toyamy i jego studia Bokeh.

Przed ustawioną transmisją na żywo Dzisiaj, 7 czerwca, o 14:00 czasu pacyficznego / 17:00 czasu wschodniego / 22:00 Wielkiej Brytanii, zwiastun rozgrywki można było oglądać, zanim został ustawiony jako prywatny. Internet to zauważył i oczywiście zrobił notatki. Zwiastun rozgrywki potwierdził datę premiery 8 listopada 2024 r. na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Xbox One nie znalazł się na liście.

Toyama, dyrektor Silent Hill, który następnie utworzył pod patronatem Sony Project Siren, znany również jako Team Gravity, opuścił firmę pod koniec 2020 roku wraz z innymi deweloperami z Japan Studio i założył własne studio Bokeh Game Studios.

Kontynuował: „Ale gra będzie zawierać wiele nowych mechanizmów, których nie widziano wcześniej w innych grach, więc myślę, że zapewni to wyjątkowe wrażenia”.

Jeśli przegapiliście zwiastun, już niedługo pojawi się on oficjalnie na Summer Game Fest.

Wesley jest redaktorem wiadomości brytyjskich w IGN. Znajdź go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem wesley_yinpoole@ign.com lub poufnie pod adresem wyp100@proton.me.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *