„Zdruzgotany” – mistrz Tottenhamu James Maddison wydaje brutalnie szczere oświadczenie po karze Anglii | Techlewall


James Maddison wydał oświadczenie po tym, jak został usunięty z finałowego składu Anglii na Euro przed ostatnim meczem towarzyskim z Islandią, który odbył się w piątek.

27-letni pomocnik Tottenhamu zdołał w tym sezonie zebrać dziewięć asyst i cztery gole dla drużyny Ange Postecoglou w 28 meczach w Premier League, jednak nie był w stanie utrzymać formy z początku sezonu po powrocie po prawie trzymiesięcznej przerwie po przerwie. uraz kostki. .
Został powołany do tymczasowego składu Garetha Southgate’a, ale w tym tygodniu powiedziano mu, że nie spełnia wymagań przed najważniejszym turniejem tego lata. W czwartek po południu Maddison opublikował oświadczenie na swoich platformach społecznościowych.

„Zdruzgotany nie do końca wystarcza. Dobrze trenowałem i ciężko pracowałem przez cały tydzień, ale szczerze mówiąc, moja forma w drużynie Spurs, która wracała po kontuzji w drugiej połowie sezonu, prawdopodobnie nie była na tym poziomie, co miałem. co skłoniło Garetha do podjęcia decyzji” – napisał.

„Nadal myślałem, że będzie dla mnie miejsce w 26-osobowym składzie, ponieważ czuję, że wnoszę coś innego i byłem ostoją podczas całej kampanii kwalifikacyjnej do Euro 2024 w Niemczech, ale menedżer podjął decyzję i muszę szanuję, że wracam. Nie mam wątpliwości. Życzę chłopakom wszystkiego najlepszego w Niemczech, niesamowitej grupy i chłopaków, których dosłownie nazywam moimi najlepszymi przyjaciółmi. Naprawdę mam nadzieję, że futbol wróci do domu.

Pomocnik połączy się teraz ze składem Postecoglou na początku okresu przygotowawczego, aby rozpocząć przygotowania do kolejnego sezonu w Premier League.

Chcesz, aby najświeższe informacje i najlepsze historie z Tottenhamu były wysyłane bezpośrednio do Ciebie? Dołącz do naszej społeczności Spurs WhatsApp pod adresem klikając ten link.

Bądź na bieżąco z Gold & Guest Talk Tottenham w tym tygodniu klikając tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *